Alışveriş sepetiniz boş!
Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.

Tüketici Hakları

Tüketici Hakları

MADDE 5- CAYMA HAKKI

ALICI, www.osmaniyebeymail.com/magaza internet sitesinde satış amaçlı sergilenen ürünlerden niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli, çabuk bozulma tehlikesi olmayan, son kullanma tarihi geçme ihtimali olmayan veya ALICI’nın istekleri ya da açıkça kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanmayan ürün/ürünler (zeytinyağı, sabun) için geçerli olmak üzere; teslimatın yapıldığı tarihten itibaren yedi gün içerisinde cayma hakkını kullanabilir. Bu durumda ürün/ürünlerin ambalajının orijinal halinde ve açılmamış olması, ürün/ürünlerin kullanılmamış, niteliklerinin bozulmamış ve yeniden satışa sunulabilir durumda olması şarttır.

Cayma hakkının kullanıldığına dair bilginin, yasal süresi içerisinde www.osmaniyebeymail.com/magaza internet sitesindeki ürün iade formunun doldurularak e-posta yoluyla veya faks yoluyla yazılı olarak Özidaş Sanayi Ticaret A.Ş.’ye ulaştırılması gerekmektedir.

ALICI’nın ürün/ürünleri ve beraberinde gönderilmiş olan resmi satış belgesinin aslı ile varsa diğer belgeleri, cayma hakkının kullanımına ilişkin yazılı bildirimini takip eden üç gün içerisinde tam ve eksiksiz olarak Özidaş Sanayi Ticaret A.Ş.’ye geri iade etmesi koşuluyla Özidaş Sanayi Ticaret A.Ş. ürün/ürünlerin bedelini, ödeme şekline bağlı olarak on (10) iş günü içerisinde kredi kartı veya banka hesabına iade eder. Yukarıda belirtilen şartlara uyulmadığı takdirde; ALICI cayma hakkından faydalanamaz.

ALICI, www.osmaniyebeymail.com/magaza internet sitesinde satış amaçlı sergilenen ürünlerden niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olamayan, çabuk bozulma tehlikesi olan, son kullanma tarihi geçme ihtimali olan veya ALICI’nın istekleri ya da açıkça kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanmış ürün/ürünler (Drajeler, lokum, cezerye, yerfıstığı kreması, kabuklu ve iç tuzlu kavrulmuş yerfıstığı) için geçerli olmak üzere; ürün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslimi esnasında bozuk veya hasarlı olması haricinde cayma hakkına sahip değildir.

Back to Top